Rozkłady jazdy

Kraśnik - Lublin

Kurs 160  161 162  163  164  165  166 168 169 170 171 173 174 175 176 178 179
Oznaczenie kursu:  1-6 d w Z  1-5 d w Z 1-5 d w Z 1-6  d w Z 1-5 d w Z d w Z 1-5 d w Z 1-7 d w Z 1-6 d w Z 1-5 d w Z  1-5 d w Z 1-7 d w Z d w Z d w Z 1-5 d w Z 1-7 d w Z d w Z
Lp Nr Przystanek                                  
1 1 Kraśnik,ul.Mickiewicza/Mickiewicza Główny01/0121 05:40 05:55 06:10 07:00 08:15 09:00 09:30 11:00 11:40 12:05 13:30 14:35 15:10 16:20 17:23 17:45 20:15
2 2 Kraśnik,ul.Mickiewicza,( Mickiewicza Park 01,2751/01) 05:42 05:57 06:12 07:02 08:17 09:02 09:32 11:02 11:42 12:07 13:32 14:37 15:12 16:22 17:25 17:47 20:17
3 4 Kraśnik,Al.Niepodległości (Osiedle Młodych 2746/01) 05:44 05:59 06:14 07:04 08:19 09:04 09:34 11:04 11:44 12:09 13:34 14:39 15:14 16:24 17:27 17:49 20:19
4 7 Kraśnik, Urzędowska/Słowackiego Kaufland01/0081 05:45 06:00 06:15 07:05 08:20 09:05 09:35 11:05 11:45 12:10 13:35 14:40 15:15 16:25 17:28 17:50 20:20
5 8 Kraśnik,ul.Urzędowska ROD Marzenie01/0071 05:46 06:01 06:16 07:06 08:21 09:06 09:36 11:06 11:46 12:11 13:36 14:41 15:16 16:26 17:29 17:51 20:21
6 10 Kraśnik,ul.Urzędowska /Budzyń01/0061 05:47 06:02 06:17 07:07 08:22 09:07 09:37 11:07 11:47 12:12 13:37 14:42 15:17 16:27 17:30 17:52 20:22
7 12 Kraśnik,u.Urzędowska /Piaski II Zalew01/0051 05:49 06:04 06:19 07:09 08:24 09:09 09:39 11:09 11:49 12:14 13:39 14:44 15:19 16:29 17:32 17:54 20:24
8 14 Kraśnik,ul.Urzędowska /Os.Piaski01/0041 05:51 06:06 06:21 07:11 08:26 09:11 09:41 11:11 11:51 12:16 13:41 14:46 15:21 16:31 17:34 17:56 20:26
9 16 Kraśnik,ul.Urzędowska /Koszary01/0031 05:53 06:08 06:23 07:13 08:28 09:13 09:43 11:13 11:53 12:18 13:43 14:48 15:23 16:33 17:36 17:58 20:28
10 20 Kraśnik,ul.Mostowa/Przystanek Kraśnik03/0013 05:55 06:10 06:25 07:15 08:30 09:15 09:45 11:15 11:55 12:20 13:45 14:50 15:25 16:35 17:38 18:00 20:30
11 23 Kraśnik,ul.Lubelska /Urząd Miasta01/0281 05:57 06:12 06:27 07:17 08:32 09:17 09:47 11:17 11:57 12:22 13:47 14:52 15:27 16:37 17:40 18:02 20:32
12 24 Kraśnik,ul.Lubelska /ZDZ01/0291 05:59 06:14 06:29 07:19 08:34 09:19 09:49 11:19 11:59 12:24 13:49 14:54 15:29 16:39 17:42 18:04 20:34
13 28 Lasy III/01 06:01 06:16 06:31 07:21 08:36 09:21 09:51 11:21 12:01 12:26 13:51 14:56 15:31 16:41 17:44 18:06 20:36
14 30 Lasy I/01 06:02 06:17 06:32 07:22 08:37 09:22 09:52 11:22 12:02 12:27 13:52 14:57 15:32 16:42 17:45 18:07 20:37
15 32 Pułankowice 19-3507/01 06:04 06:19 06:34 07:24 08:39 09:24 09:54 11:24 12:04 12:29 13:54 14:59 15:34 16:44 17:47 18:09 20:39
16 34 Kolonia Rudnik 19-3499/01 06:05 06:20 06:35 07:25 08:40 09:25 09:55 11:25 12:05 12:30 13:55 15:00 15:35 16:45 17:48 18:10 20:40
17 36 Kolonia Rudnik 19-3489/01 06:06 06:21 06:36 07:26 08:41 09:26 09:56 11:26 12:06 12:31 13:56 15:01 15:36 16:46 17:49 18:11 20:41
18 38 Zdrapy 19-3469/01 06:08 06:23 06:38 07:28 08:43 09:28 09:58 11:28 12:08 12:33 13:58 15:03 15:38 16:48 17:51 18:13 20:43
19 40 Wilkołaz 19-3447/01 06:10 06:25 06:40 07:30 08:45 09:30 10:00 11:30 12:10 12:35 14:00 15:05 15:40 16:50 17:53 18:15 20:45
20 42 Wilkołaz 19-3427/01 06:12 06:27 06:42 07:32 08:47 09:32 10:02 11:32 12:12 12:37 14:02 15:07 15:42 16:52 17:55 18:17 20:47
21 43 Obroki 19-3414-01 06:14 06:29 06:44 07:34 08:49 09:34 10:04 11:34 12:14 12:39 14:04 15:09 15:44 16:54 17:57 18:19 20:49
22 46 Sobieszczany Kolonia-Kiełczewice,nr 21 06:16 06:31 06:46 07:36 08:51 09:36 10:06 11:36 12:16 12:41 14:06 15:11 15:46 16:56 17:59 18:21 20:51
23 48 Sobieszczany Kolonia-przed skrzyżowaniem na Leśniczówkę, nr 19 06:18 06:33 06:48 07:38 08:53 09:38 10:08 11:38 12:18 12:43 14:08 15:13 15:48 16:58 18:01 18:23 20:53
24 50 Sobieszczany Kolonia (Bakalarz), nr 17 06:19 06:34 06:49 07:39 08:54 09:39 10:09 11:39 12:19 12:44 14:09 15:14 15:49 16:59 18:02 18:24 20:54
25 52 Załucze -skrzyżowanie z drogą powiatową, nr 15 06:21 06:36 06:51 07:41 08:56 09:41 10:11 11:41 12:21 12:46 14:11 15:16 15:51 17:01 18:04 18:26 20:56
26 54 Niedrzwica Kościelna,ul.Krakowska-centrum,nr 13 06:23 06:38 06:53 07:43 08:58 09:43 10:13 11:43 12:23 12:48 14:13 15:18 15:53 17:03 18:06 18:28 20:58
27 56 Niedrzwica Duża,ul.Kraśnicka-stacja paliw,nr 11 06:25 06:40 06:55 07:45 09:00 09:45 10:15 11:45 12:25 12:50 14:15 15:20 15:55 17:05 18:08 18:30 21:00
28 57 Niedrzwica Duża,ul.Lubelska-kościół,nr 9 06:27 06:42 06:57 07:47 09:02 09:47 10:17 11:47 12:27 12:52 14:17 15:22 15:57 17:07 18:10 18:32 21:02
29 60 Niedrzwica Duża,ul.Lubelska-wiadukt,nr 7 06:30 06:45 07:00 07:50 09:05 09:50 10:20 11:50 12:30 12:55 14:20 15:25 16:00 17:10 18:13 18:35 21:05
30 62 Strzeszkowice Duże-góra strzeszkowska,nr 05 06:32 06:47 07:02 07:52 09:07 09:52 10:22 11:52 12:32 12:57 14:22 15:27 16:02 17:12 18:15 18:37 21:07
31 64 Strzeszkowice Duże-centrum,nr 03 06:34 06:49 07:04 07:54 09:09 09:54 10:24 11:54 12:34 12:59 14:24 15:29 16:04 17:14 18:17 18:39 21:09
32 66 Strzeszkowice Duże (Posesja Szuster),nr 01 06:36 06:51 07:06 07:56 09:11 09:56 10:26 11:56 12:36 13:01 14:26 15:31 16:06 17:16 18:19 18:41 21:11
33 68 Zemborzyce Tereszyńskie 19-3228/01 06:38 06:53 07:08 07:58 09:13 09:58 10:28 11:58 12:38 13:03 14:28 15:33 16:08 17:18 18:21 18:43 21:13
34 70 Zemborzyce Tereszyńskie 19-3219/01 06:39 06:54 07:09 07:59 09:14 09:59 10:29 11:59 12:39 13:04 14:29 15:34 16:09 17:19 18:22 18:44 21:14
35 71 Zemborzyce Tereszyńskie 19-3211/01 06:40 06:55 07:10 08:00 09:15 10:00 10:30 12:00 12:40 13:05 14:30 15:35 16:10 17:20 18:23 18:45 21:15
36 74 Lublin,Al.Kraśnickie,Konopnica-kościół 02,nr 8702 06:43 06:58 07:13 08:03 09:18 10:03 10:33 12:03 12:43 13:08 14:33 15:38 16:13 17:23 18:26 18:48 21:18
37 76 Lubllin,Al.Kraśnickie,Węglinek 02,nr 5592 06:45 07:00 07:15 08:05 09:20 10:05 10:35 12:05 12:45 13:10 14:35 15:40 16:15 17:25 18:28 18:50 21:20
38 77 Lublin,Al.Kraśnickie-Węglin 02,nr 5762 06:46 07:01 07:16 08:06 09:21 10:06 10:36 12:06 12:46 13:11 14:36 15:41 16:16 17:26 18:29 18:51 21:21
39 79 Lublin,Al.Kraśnickie-Rzemieślnicza 02,nr 5752 06:47 07:02 07:17 08:07 09:22 10:07 10:37 12:07 12:47 13:12 14:37 15:42 16:17 17:27 18:30 18:52 21:22
40 81 Lublin,Al.Kraśnickie,Szpital Wojewódzki 02,nr 5732 06:49 07:04 07:19 08:09 09:24 10:09 10:39 12:09 12:49 13:14 14:39 15:44 16:19 17:29 18:32 18:54 21:24
41 83 Lublin Al.Kraśnickie.-Poczekajka 02,nr 5722 06:50 07:05 07:20 08:10 09:25 10:10 10:40 12:10 12:50 13:15 14:40 15:45 16:20 17:30 18:33 18:55 21:25
42 85 Lublin,Al.Kraśnickie,Wojciechowska 02,nr 5712 06:51 07:06 07:21 08:11 09:26 10:11 10:41 12:11 12:51 13:16 14:41 15:46 16:21 17:31 18:34 18:56 21:26
43 86 Lublin,Al.Sikorskiego-Rondo Krwiodawców 01,nr 5931 06:53 07:08 07:23 08:13 09:28 10:13 10:43 12:13 12:53 13:18 14:43 15:48 16:23 17:33 18:36 18:58 21:28
44 88 Lublin,Al.Solidarności,Lubomelska 02,nr 1242 06:58 07:13 07:28 08:18 09:33 10:18 10:48 12:18 12:58 13:23 14:48 15:53 16:28 17:38 18:41 19:03 21:33
45 90 Lublin,Tymczasowe Stanowiska Postojowe ul.Ruska13,13a (Al.Tysiąclecia 8 nr 02 ) 07:01 07:16 07:31 08:21 09:36 10:21 10:51 12:21 13:01 13:26 14:51 15:56 16:31 17:41 18:44 19:06 21:36

Lublin - Kraśnik

Kurs 180  182 183  184  185 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199
Oznaczenie kursu: 1-5 d w Z 1-6 d w Z 1-5 d w Z d w Z 1-6 d w Z 1-5 d w Z 1-5 d w Z 1-7 d w Z 1-5 d w Z 1-6 d w Z 1-5 d w Z d w Z 1-7 d w Z d w Z d w Z 1-5 d w Z 1-7 d w Z d w Z
Lp Nr Przystanek                                    
1 90 Lublin,Tymczasowe Stanowiska Postojowe ul.Ruska13,13a(Al.Tysiąclecia 8 nr 02) 07:05 07:25 08:25 09:05 09:45 10:52 12:32 13:15 13:30 15:00 15:45 16:15 16:19 17:52 18:20 18:50 19:10 22:15
2 89 Lublin,ul.Prusa, Prusa 02,nr 1702 07:07 07:27 08:27 09:07 09:47 10:54 12:34 13:17 13:32 15:02 15:47 16:17 16:21 17:54 18:22 18:52 19:12 22:17
3 87 Lublin, Al.Sikorskiego-Popiełuszki 02,nr 6702 07:13 07:33 08:33 09:13 09:53 11:00 12:40 13:23 13:38 15:08 15:53 16:23 16:27 18:00 18:28 18:58 19:18 22:23
4 84 Lublin,Al.Kraśnickie,Wojciechowska 03,nr 5713 07:15 07:35 08:35 09:15 09:55 11:02 12:42 13:25 13:40 15:10 15:55 16:25 16:29 18:02 18:30 19:00 19:20 22:25
5 82 Lublin,Al.Kraśnickie-Poczekajka 01,nr 5721 07:17 07:37 08:37 09:17 09:57 11:04 12:44 13:27 13:42 15:12 15:57 16:27 16:31 18:04 18:32 19:02 19:22 22:27
6 80 Lublin,Al.Kraśnickie,Szpital Wojewódzki 01,nr 5731 07:18 07:38 08:38 09:18 09:58 11:05 12:45 13:28 13:43 15:13 15:58 16:28 16:32 18:05 18:33 19:03 19:23 22:28
7 78 Lublin,Al.Kraśnickie-Rzemieślnicza 01,nr 5751 07:20 07:40 08:40 09:20 10:00 11:07 12:47 13:30 13:45 15:15 16:00 16:30 16:34 18:07 18:35 19:05 19:25 22:30
8 75 Lublin,Al.Kraśnickie,-Węglinek 01,nr 5591 07:23 07:43 08:43 09:23 10:03 11:10 12:50 13:33 13:48 15:18 16:03 16:33 16:37 18:10 18:38 19:08 19:28 22:33
9 73 Lublin,Al.Kraśnicka,Konopnica-kościół 01,nr 8701 07:25 07:45 08:45 09:25 10:05 11:12 12:52 13:35 13:50 15:20 16:05 16:35 16:39 18:12 18:40 19:10 19:30 22:35
10 72 Zemborzyce Tereszyńskie 19-3210/02 07:28 07:48 08:48 09:28 10:08 11:15 12:55 13:38 13:53 15:23 16:08 16:38 16:42 18:15 18:43 19:13 19:33 22:38
11 69 Zemborzyce Tereszyńskie 19-3221/02 07:29 07:49 08:49 09:29 10:09 11:16 12:56 13:39 13:54 15:24 16:09 16:39 16:43 18:16 18:44 19:14 19:34 22:39
12 67 Trojaczkowice, nr 02 07:30 07:50 08:50 09:30 10:10 11:17 12:57 13:40 13:55 15:25 16:10 16:40 16:44 18:17 18:45 19:15 19:35 22:40
13 65 Strzeszkowice Duże (Posesja Szuster),nr 04 07:32 07:52 08:52 09:32 10:12 11:19 12:59 13:42 13:57 15:27 16:12 16:42 16:46 18:19 18:47 19:17 19:37 22:42
14 63 Strzeszkowice Duże-centrum,nr 06 07:34 07:54 08:54 09:34 10:14 11:21 13:01 13:44 13:59 15:29 16:14 16:44 16:48 18:21 18:49 19:19 19:39 22:44
15 61 Strzeszkowice Duże-centrum,nr 06 07:34 07:54 08:54 09:34 10:14 11:21 13:01 13:44 13:59 15:29 16:14 16:44 16:48 18:21 18:49 19:19 19:39 22:44
16 59 Niedrzwica Duża,ul.Lubelska-wiadukt,nr 10 07:38 07:58 08:58 09:38 10:18 11:25 13:05 13:48 14:03 15:33 16:18 16:48 16:52 18:25 18:53 19:23 19:43 22:48
17 58 Niedrzwica Duża,ul.Lubelska-szkoła,nr 12 07:40 08:00 09:00 09:40 10:20 11:27 13:07 13:50 14:05 15:35 16:20 16:50 16:54 18:27 18:55 19:25 19:45 22:50
18 55 Niedrzwica Duża,ul.Kraśnicka-Bazowa,nr 14 07:43 08:03 09:03 09:43 10:23 11:30 13:10 13:53 14:08 15:38 16:23 16:53 16:57 18:30 18:58 19:28 19:48 22:53
19 53 Niedrzwica Duża,ul.Kraśnicka-Bazowa,nr 14 07:43 08:03 09:03 09:43 10:23 11:30 13:10 13:53 14:08 15:38 16:23 16:53 16:57 18:30 18:58 19:28 19:48 22:53
20 51 Załucze Górki,nr 18 07:47 08:07 09:07 09:47 10:27 11:34 13:14 13:57 14:12 15:42 16:27 16:57 17:01 18:34 19:02 19:32 19:52 22:57
21 49 Sobieszczany Kolonia-PIT STOP,nr 20 07:49 08:09 09:09 09:49 10:29 11:36 13:16 13:59 14:14 15:44 16:29 16:59 17:03 18:36 19:04 19:34 19:54 22:59
22 47 Sobieszczany Kolonia- OSP,nr 22 07:50 08:10 09:10 09:50 10:30 11:37 13:17 14:00 14:15 15:45 16:30 17:00 17:04 18:37 19:05 19:35 19:55 23:00
23 45 Sobieszczany Kolonia-Obroki,nr 24 07:52 08:12 09:12 09:52 10:32 11:39 13:19 14:02 14:17 15:47 16:32 17:02 17:06 18:39 19:07 19:37 19:57 23:02
24 44 Obroki 19-3416/02 07:54 08:14 09:14 09:54 10:34 11:41 13:21 14:04 14:19 15:49 16:34 17:04 17:08 18:41 19:09 19:39 19:59 23:04
25 41 Wilkołaz 19-3428/02 07:56 08:16 09:16 09:56 10:36 11:43 13:23 14:06 14:21 15:51 16:36 17:06 17:10 18:43 19:11 19:41 20:01 23:06
26 39 Wilkołaz 19-3448/02 07:58 08:18 09:18 09:58 10:38 11:45 13:25 14:08 14:23 15:53 16:38 17:08 17:12 18:45 19:13 19:43 20:03 23:08
27 37 Zdrapy 19-3471/02 08:00 08:20 09:20 10:00 10:40 11:47 13:27 14:10 14:25 15:55 16:40 17:10 17:14 18:47 19:15 19:45 20:05 23:10
28 35 Kolonia Rudnik 19-3491/02 08:02 08:22 09:22 10:02 10:42 11:49 13:29 14:12 14:27 15:57 16:42 17:12 17:16 18:49 19:17 19:47 20:07 23:12
29 33 Pułankowice 19-3502/02 08:03 08:23 09:23 10:03 10:43 11:50 13:30 14:13 14:28 15:58 16:43 17:13 17:17 18:50 19:18 19:48 20:08 23:13
30 31 Pułankowice 19-3509/02 08:04 08:24 09:24 10:04 10:44 11:51 13:31 14:14 14:29 15:59 16:44 17:14 17:18 18:51 19:19 19:49 20:09 23:14
31 29 Lasy II/02 08:07 08:27 09:27 10:07 10:47 11:54 13:34 14:17 14:32 16:02 16:47 17:17 17:21 18:54 19:22 19:52 20:12 23:17
32 27 Lasy IV/02 08:08 08:28 09:28 10:08 10:48 11:55 13:35 14:18 14:33 16:03 16:48 17:18 17:22 18:55 19:23 19:53 20:13 23:18
33 25 Kraśnik,ul.Lubelska /ZDZ02/0292 08:10 08:30 09:30 10:10 10:50 11:57 13:37 14:20 14:35 16:05 16:50 17:20 17:24 18:57 19:25 19:55 20:15 23:20
34 22 Kraśnik,ul.Lubelska /Urząd.Miasta02/0282 08:12 08:32 09:32 10:12 10:52 11:59 13:39 14:22 14:37 16:07 16:52 17:22 17:26 18:59 19:27 19:57 20:17 23:22
35 21 Kraśnik,ul.Mostowa/Przystanek Kraśnik06/0016 08:14 08:34 09:34 10:14 10:54 12:01 13:41 14:24 14:39 16:09 16:54 17:24 17:28 19:01 19:29 19:59 20:19 23:24
36 17 Kraśnik,ul.Urzędowska /Koszary02/0032 08:16 08:36 09:36 10:16 10:56 12:03 13:43 14:26 14:41 16:11 16:56 17:26 17:30 19:03 19:31 20:01 20:21 23:26
37 15 Kraśnik,ul.Urzędowska /Os.Piaski02/0042 08:18 08:38 09:38 10:18 10:58 12:05 13:45 14:28 14:43 16:13 16:58 17:28 17:32 19:05 19:33 20:03 20:23 23:28
38 13 Kraśnik,ul.Urzędowska /Piaski II Zalew02/0052 08:20 08:40 09:40 10:20 11:00 12:07 13:47 14:30 14:45 16:15 17:00 17:30 17:34 19:07 19:35 20:05 20:25 23:30
39 11 Kraśnik,ul.Urzędowska /Budzyń02/0062 08:22 08:42 09:42 10:22 11:02 12:09 13:49 14:32 14:47 16:17 17:02 17:32 17:36 19:09 19:37 20:07 20:27 23:32
40 9 Kraśnik,ul.Urzędowska ROD Marzenie02/0072 08:23 08:43 09:43 10:23 11:03 12:10 13:50 14:33 14:48 16:18 17:03 17:33 17:37 19:10 19:38 20:08 20:28 23:33
41 6 Kraśnik,ul.Słowackiego /Kaufland02/2703/01 08:24 08:44 09:44 10:24 11:04 12:11 13:51 14:34 14:49 16:19 17:04 17:34 17:38 19:11 19:39 20:09 20:29 23:34
42 5 Kraśnik, Balladyny/Os.Młodych02/0102 08:25 08:45 09:45 10:25 11:05 12:12 13:52 14:35 14:50 16:20 17:05 17:35 17:39 19:12 19:40 20:10 20:30 23:35
43 3 Kraśnik,Al.Niepodlegości (Starostwo Powiatowe 02, 2746/04) 08:26 08:46 09:46 10:26 11:06 12:13 13:53 14:36 14:51 16:21 17:06 17:36 17:40 19:13 19:41 20:11 20:31 23:36
44 1 Kraśnik,ul.Mickiewicza/Mickiewicza Główny01/0121 08:27 08:47 09:47 10:27 11:07 12:14 13:54 14:37 14:52 16:22 17:07 17:37 17:41 19:14 19:42 20:12 20:32 23:37
OZNACZENIA:
1-5 kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
1-6 - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
1-7 kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz świąt
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
Z - nie kursuje 6 I, 1 i 3 V , pierwszy dzień Zielonych Świątek, 15 VIII, 1 XI i 11 XI
S - kursuje w dni nauki szkolnej
g - nie kursuje w dniu 24 XII m- nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
Wynajem busa Lublin
Przewozy wycieczkowe transport dla firm transport na pogrzeb bus Kraśnik Lublin
Dane kontaktowe
ul. Sądowa 6/26 23-200 Kraśnik
Tel: +48 601 964 215
urszulabrajerska@gmail.com
Godziny otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 16:00
Niedziela: 8:00 - 16:00
Copyright 2023 © Wiz. Biuro Transportowe Projekt i wykonanie  Wynajem autobusu Lublin WGB-Group

przewozy regularne osób, przewozy busem, przewóz osób, wynajem busa, wynajem autobusu, przewozy wycieczkowe, transport dla firm, transport pracowników, transport na wesele, transport na pielgrzymki, Lublin, Kraśnik, Niedrzwica, Sobieszczany Kolonia